The Latest

خبرگزاری وحدت « کوئته » در شهرک هزاره کوئته مجلس وحدت مسلمین با برگزاری جلسه انتخاباتی قدرتی مردمی خود را به نمایش گذاشت . د رمحله علی آباد این شهرک مسؤلان مجلس وحدت مسلمین علامه اعجاز بهشتی ، سید آغا رضا نماینده سابق ونامزد فعلی مجلس وحدت مسلمین ، امام جمعه کوئته علامه هاشم موسوی ، سید عباس موسوی ،نامزد مجلس وحدت مسلمین برای پارلمان بلوچستان برکت علی بهیاء و دیگر مسؤلان شرکت نمودند . آقای برکت علی بهیاء نامزد مجلس وحدت مسلمین گفت که بزرگترین مشکلی که ما در حال حاضر در کوئته با آن روبرو هستیم ترویسیم است .قوم هزاره می تواند با حمایت از مجلس وحدت مسلمین با همکاری ملّت تشیّع پاکستان و سایر اقوام مظلوم کشور با تروریسیم به مقابله برخیزد . اکنون طبق نقشه ای که در کوئته میان هزاره ها و دیگر اقوام نفرت و کینه ایجاد و ترویج می شود از بین بردن اولین وظیفه خودمی دانم . از سه دهه پیش شیعیان در کشور مورد هدف ستگران قرار گرفته اند و تلاش می شود که آن را رنگ مذهبی داده شود .اما مجلس وحدت مسلمین در سراسر کشور این تأثر را از بین برد . امروز نهادهای نظام و حتی حکومت معترف است که این تروریسم یکطرفه است که ملّت مظلوم شیعیان کشور در نشانه است .

خبرگزاری وحدت « کراچی » با تلاشهای مجلس وحدت مسلمین و همکاری سازمان برق کراچی در محله های مختلف ناحیه ملیر به نصب تجهیزات جدید از قبیل کابل کشی نصب کنتور را شروع شده است . به این منظور سازمان برق لوازم مورد نیاز را در دفتر مجلس وحدت مسلمین محله جعفرطیار ناحیه ملیر رسانده است .بنابر گزارش های رسیده هیئت های متعددی از مسؤلین مجلس وحدت مسلمین با مسؤلین سازمان برق کراچی بارها جلسه برگزار کرده و با آقایان ارشد افتخار ،ذاکر میمن و سلیم بلوچ دیدار و گفتگو نمودند و در نتیجه این تلاشها ی پی درپی سازمان برق در محله های جعفرطیار ، حسنین ، عمار یاسر ، شمائل منزل و غازی تاون نصب 5 ایستگاه توزیق برق با فشار پایین به منظور استفاده خانگی به اتمام رسیده است . این ایستگاه ها در چهار راه سجادیه ،  جلوی مدرسه جماران ، چهار راه حیدری ، عزاخانه العباس و خیابان پیرمحفوظ نصب شده اند . با نصب این ایستگاه ها قطعی برق قابل توجهی کاهش خواهد یافت . 100 تیر برق جدید نیز د راین محله ها نصب شده اند . با مطالبه سرسختانه مجلس وحدت مسلمین کنتورهای جدید با قمیت پایین تر به مردم داده می شود .

خبرگزاری وحدت « بهوانه » مجلس وحدت مسلمین در دو حوزه انتخابیه 99 و 96 از نامزدهای انتخاباتی تحریک انصاف حمایت کرد ، در دانشکده المصطفی بهوانه معاون امور سیاسی مجلس وحدت مسلمین سید اسدعباس نقوی گفت که منشور سیاسی ما و تحریک انصاف یکی است ، ما هم خواهان پیشرفت کشور براساس اندیشه های بنیانگذار پاکستان محمد علی جناح هستیم و حزب تحریک انصاف نیز خواهان کشوری عاری از فساد مالی است . ما هم خواهان ازبین رفتن تکفیریت هستیم و حزب تحریک انصاف هم خواهان پاکسازی کشور از افراطی گری است . سید اسد عباس نقوی گفت که براساس رهنمودهای علامه ناصرعباس جعفری مجلس وحدت مسلمین در سراسر ایالت پنجاب از نامزدهای انتخاباتی حزب تحریک انصاف حمایت می کند . نامزد حزب تحریک انصاف آقای مهر غلام محمد لالی گفت که من از سید اسدعباس نقوی و علامه ناصرعباس جعفری تشکر می کنیم و همچنین از مسؤلان مجلس وحدت مسلمین ناحیه چنیوت هم تقدیر و تشکر می کنم که از بنده حمایت کردند . وی گفت که در این شکی نیست که مجلس وحدت مسلمین منظم ترین حزب میان احزاب کشور است و این خوش بختی ما است که مجلس وحدت مسلمین با حزب تحریک انصاف ایتلاف تشکیل داد . خانم سلیم بی بی بهروانه نامزد حوزه 96 هم گفت که من از مجلس وحدت مسلمین و مسؤلان این حزب تشکر میکنیم انشاءالله تلاش خواهم کرد که توقعات شما را برآورده کنم . آقای شوکت تهیم نیز گفت که در زمانیکه ما در اسلام آباد تحصن کرده بودیم و از سوی نیروهای انتظامی مورد تشدد واقع شدیم آن زمان مجلس وحدت مسلمین ناحیه چنیوت از ما حمایت کرد و بهما کمک کرد اتحاد ما فطری است و من عیب نمی دانم که بگویم مجلس وحدت مسلمین در چنیوت محکم و منظم است و در 25 ژوئیه جوانان و کارکنان مجلس وحدت مسلمین خط مقدم ما را تشکیل خواهند داد . سید انیس عباس زیدی و سید عاشق حسین بخاری با اعلام حمایت خود از نامزدهای حزب تحریک انصاف گفتند که انشاءالله در 25 ژوئیه شما خواهید دی که جوانان مجلس وحدت مسلمین چگونه با شما همکاری خواهند کرد .

خبرگزاری وحدت « کراچی » حوزه انتخابیه 105 نامزد مجلس وحدت مسلمین آقای کاظم راجیه در حمایت از نامزد حزب تحریک انصاف عبدالعزیز از انتخابات کنار رفت .  این کناره گیری براساس ایتلافی که میان مجلس وحدت مسلمین و حزب تحریک انصاف صورت گرفته انجام گرفته است . کاظم راجیا محمد علی عزیز نامزد حزب تحریک انصاف در دفتر مجلس وحدت مسلمین در یک کانفرانس مشترک خبری شرکت کردند . آقای کاظم راجیا کناره گیری خود را در نشست خبری اعلام کرد . علامه مبشر حسن گفت که مجلس و حدت مسلمین به سیاست مثبت و سازنده ایمان عقیده دارد . پیشرفت ، استحکام و ایجاد امنیت اولین ترجیح ماست و به برای رسیدن به این هدف باید کشور را از تکفیریت و افراطی گری باید نجات داد . ما و حزب تحریک انصاف در این نقطه رائ واحد داریم . هر دوی ما کشور را براساس اندیشه های جناح و اقبال می خواهیم . این حمایت ما در این حوزه انتخابیه105 از نامزد حزب تحریک انصاف اعلام مبارزه با فساد است و این تلاش مشترکه ما و حزب تحریک انصاف است .انشاءالله  ما فقطه به بیانات روزنامه اکتفا نخواهیم کرد و با همه کارکنان خود در صحنه حضور خواهیم داشت و در 25 ژوئیه اثبات خواهیم کرد .  سید علی زیدی از مسؤلین حزب تحریک انصاف با اظهارتقدیر و تشکر از علامه ناصرعباس جعفری و حزب مجلس وحدت مسلمین گفت که همکاری شما در این حوزه انتخابیه ر فراموش نخواهیم کرد . وی گفت که مجلس وحدت مسلمین از شیعیان نمایندگی می کند و یک حزب مردمی است و این حزب در همه مسائل ملّی در میدان حضور دارد خدمات این حزب بسیار ارزنده و قابل تقدیر است . وی گفت که بعد از حمایت مجلس وحدت مسلمین و کناره گیری نامزد این حزب پیروزی ما حتمی است ما امیدواریم انشاءالله در این حوزه انتخابیه برنده خواهیم بود .در این نشست خبری علامه اظهر نقوی ، میرتقی ظفر، آصف صفوی و مسؤلان حزب تحریک انصاف حضور داشتند .

خبرگزاری وحدت « اسلام آباد » کمیسیون ملّی انتخابات براساس کدام قانون به گروهک های غیرقانونی مجوز شرکت در انتخابات داده است . حوادث جدید تروریستی قلب همه ملّت مجروح کرده است . از یک سوی تروریست ها و از سوی دیگر خانواده شریف در کشور نا امنی ایجاد می کنند . با وجود متحده مجلس عمل و حزب مسلم لیگ حزب دیگری نیاز نبود ، این اظهارات را علامه ناصرعباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین در کانفرانس خبری ابراز نمود . وی گفت که کشور در یک برهه ای حساسی قرار گرفته است . دشمن در برگزاری انتخاباتی آرام مانع تراشی می کند . شهادت هموطنان در حوادث تروریستی اخیر باعث تأسف است . با شهادت هارون بلور کشور خسارت بزرگی دیده است . باعث تأسف است که کسانیکه در کشور با ترویج تکفیریت،  رعب و حشت و قتل غارتگری راه انداخته اند به آنان مجوز شرکت در انتخابات داده شده است و با این عمل به زخم های خانواده های شهداء نمک ریختند . رمضان مینگل سرکرده تکفیری ها است او در مقابل سراج رئیسانی در انتخابات نامزد شده بود ، اینگونه تروریست ها باید در بازجوی قرار گیرند ، در همین مستونگ از یک دهه پیش افراد بی گناه ملّت جعفریه به قتل رسیدند و جنازه ها در زمین ماندند و کسی نبود آنان را بلند کند ما با فریاد می گفتیم خدا را علیه این گروه ترویستی اقدام شود اما دولتمردان بی حس اخم به پیشانی هم نیاوردند ،  دولتمردان ناعاقبت اندیش و قدرتهای ذی نفوذ فقط جلوی بینی را نگاه می کنند . امروز این آزادی که به تروریست ها و تکفیری ها داده شده است باید تقاص آن را نسل های آینده ما پس بدهد . دولت مردان و قدرتهای ذی نفوذ ما از سیاست های ضیاءالحق درس نگرفته اند . انتخابات باید آزاد و شفاف برگزار شود اما این ازادی که به عناصر شرور در انتخابات داده شده است ما آ« را محکوم می کنیم . وی در پاسخ یک سوالی گفت که نواز شریف یک مجرم است و باید مطابق قانون با او برخورد شود . خانواده شریف جزای گناهان خود را می بیند . سانحه مادل تاون حادثه کوچکی نبود .همه جهانیان دیدند که چگونه زنها را به رگبار بستند . از یک سوی ترویست ها به سالمیت کشور حمله می کنند و از سوی دیگر خانواده شریف در کشور نا امنی ایجاد می کند .این دقیقا بخشی از نقشه دشمنان کشور است . برای برخی احزاب در تبلیغات مشکلاتی ایجاد می شود . برای برگزاری انتخاباتی ازاد و شفاف،  دولت موقت به این طرف هم توجه دشاته باشد . باوجود خطرهای امنیتی ازبعضی از مسؤلان ما نیروهای امنیتی پس گرفته اند . وی در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران گفت که باوجود حزب متحده مجلس عمل و مسلم لیگ نواز نیازی به تشکیل حزب دیگری بنام  IJI نبود . کسانیکه در تلاشند که انتخابات را در کشور متاثر کنند پاسخ کوبنده در تاریخ 25 ژوئیه خواهند یافت . انشاءالله همه ملّت برای شرکت در انتخابات از خانه ها بیرون خواهد آمد و برای پیشرفت و سالمیت کشور رائ خواهد داد .

خبرگزاری وحدت « کوئته » ما عزت شما را می خواهیم ، ما در کشور داعی عشق و برادری هستیم ، تصمیم گیرنده شما هستید که آیا این مسؤلیت را به ما محول می کنید یانه ؟ این اظهارات را دبیرکل مجلس وحدت مسلمین علامه ناصرعباس جعفری در اجتماع انتخاباتی سید محمد رضا نامزد مجلس وحدت مسلمین در کوئته ابراز نمود . وی گفت که در سال 2013 وحدت و مقاومت پنج روزه ما سروزیر ظالمی آن زمان که شهداء شما را مسخره می کرد زمانیکه مردم درسوک شهادت شهدای مستونگ گریه می کردند گفته بود که یک ترالی دستمال کاغذی برای صاف کردن اشک ها می فرستم . این جور افراد ظالم و بی مسؤلیت را ما کنار زدیم . در آن زمان خیلی ها تلاش کردند ، حتی نخست وزیر آن زمان آمد و گفت من می خواهم در گوادر هاوس با شما ملاقات کنم  بنده گفتم نمی شود شما باید نزد خانواده های شهداء بروید وی می دانست ما غیرت داریم . ما جان خواهیم داد امّا خیانت هرگز نخواهیم کرد . لذا اتحاد و استقامت و پایداری شما کل کشور را به نفع شما متحد کرد . بعد از آن پایداری و استقامت وضعیت در کشور تغییر کرد . در آن زمان پاراچنار در محاصره بود . شما نشنیده بودید که نخست وزیر که هیچ فرمانده ارتش پارچنار آماده باشد و با شما مذاکرات کند و مطالبات شما را قبول کند اما این اتفاق افتاد . این یک حقیقتی است . در حقیقت این یک نهضتی بود که از این جا آغز شده بود وتا پاراچنار رسید . در تاریخ کشور ایناولین بار اتفاق افتاد . امروز وضعیت کشور بهتر شده است . چندی پیش تلاش شده بوده که وضعیت در کوئته خراب شود ما با سازمان ها و نهادهای امنیتی رابطه برقرار کردیم گفتند در این منطقه داعش آورده می شود تا امنیت ازبین برود و ما به این مسئله توجه داریم . و باز شما تحصن کردید و زمانیکه آغا رضا بیرون دفتر سروزیر در جمع تحصن کنندگان بود باز تماس گرفتند و اقداماتی صورت گرفت . اگر کسی بگوید که این کار آغا رضا و ناصرعباس است بخدا این درست نیست بلکه این نتیجه خون شهیدان و استقامت شما است . تاریخ از نشیب وفراز ها بسیار دیده است . بعضی وقت ها یک لحظه ای اشتباه ، باعث مصیبت گرفتاری قرنها ببار می آورد . تصمیم شما در 25 ژوئیه بسیار مهم و اثرگزار است . اگر شما می خواهید کارهای که آغا رضا شروع کرده مانند دانشگاه ، دانشکده ها و مدارس ، منازل مسکونی برای خانواده های شهداء ساخته شود و کارهای دیگر تکمیل شود شما باید به ایشان رائ بدهید . وی افزودن که در کشور شیعه و سنّی را یکی کردیم  ما با اتحاد به اهل سنت در برابر تکفیری ها محکم ایستادیم . مجلس وحدت مسلمین در کشور شیعه و سنّی را مانند دانه های تسبیح جمع کرد . اکنون این مجلس وحدت مسلمین است که با اتحاد شیعه و سنّی می تواند در برابر ظلم مقابله کند . با تعصب قومی هیچ کس بجای نرسیده است ،این قومیت قبلا هم بود  . تا زمانیکه مجلس وحدت مسلمین کنار خون شهیدان شما نه ایستاده بود صدای شما از همین خیابان فراتر نمی رفت . برای حمایت از شما مردم در اروپا و آمریکا به خیابانها آمدند آیا این برای تعصب قومی بود ؟ نه هرگز این چنین نبود . خوبی شما را می خواهیم . ما دوست و رفیق شما هستیم ، ممکن است اشتباه کنیم اما خیانت هرگز نخواهیم کرد .انشاءالله فریب نخواهیم داد . ما مکلفیم ، بار مسؤلیت برگردن ما است ، اگر این مسؤلیت را شما بعهده ما بگذارید ما آن را انجام خواهیم داد اگر از ما ساقط کردید ما دو رکعت نماز شکرانه بجا خواهیم آورد که این مسؤلیت از ما گرفته شد . بخدا ما تشنه قدرت و اقتدار نیستیم، اگر 25 ژوئیه شما رائ دادید ما امین شما خواهیم بود . انشاءالله مردم شهرک هزاره هم از ما حمایت خواهند کرد و به دنیا خواهد دید که فقیر و نادار هم می تواند به پارلمان راه یابد و از فقراء نمایندگی کند .

خبرگزاری وحدت « ناروال » معاون سیاسی پنجاب مجلس وحدت مسلمین آقای سید حسن کاظمی به شهر ناروال رفته و با  کاندیدهای حزب تحریک انصاف دیدار و گفتگو نمودند و در یک کانفرانس خبری مشترک با نامزدهای حزب تحریک انصاف شرکت کرده و اعلام کرد که مجلس وحدت مسلمین در ناحیه ناروال از نامزدهای حزب تحریک انصاف آقایان ابرارالحق و چوهدری سجاد حمایت می کند . در این دیدار علامه سید حسن رضا همدانی ، سید منیر شیرازی و علامه وقارالحسنین نیز حضور داشتند .

خبرگزاری وحدت « لاهور » دبیرکل مجلس وحدت مسلمینایالت پنجاب علامه مبارک موسوی با اظهار تأسف از حمله انتحاری در پشاور و شهادت عده ای از هموطنان گفته است که این اقدام ناجوان مردانه تروریستی را محکوم می کنیم و با خانواده بلور و حزب مردمی ملّی گرا اظهار همدردی می کنیم و د رغم آنان شریک هستیم .وی با محکومیت این حمله انتحاری گفته است که عناصر تروریستی نمی خواهند در کشور امنیت برقرار باشد . ما برای کشوری مستحکم و دارای امنیت تلاش می کنیم و انشاءالله عناصر تروریستی را روزی شکست خواهیم داد. آقای موسوی گفت که از یک سو تروریست ها برای سالمیت کشور خطرساز هستند و از سوی دیگر کمیسیون انتخابات این احزاب تروریستی را مجوز شرکت در انتخابات داده است . وی از فرمانده کل ارتش و دیوان عالی کشور خواست که مواضع ما در مورد احزاب تروریستی غیرقانونی ترتیب اثر داده شود و از ورود این احزاب تروریستی غیرقانونی به پارلمان جلوگیری شود در غیر این صورت پاکستان در روابط بین المللی دچار مشکلات عدیده ای دچار خواهد شد .

خبرگزاری وحدت « چکوال » برادر نثار فیضی در خصوص برگزاری سالگرد شهید عارف حسین الحسینی به چکوال رفته است و علامه نیاز حسین بخاری نیز در این سفر وی را همراهی می کند . آقای فیضی گفته است که زنده نگهداشتن اندیشه های علامه ششهید عارف الحسینی وظیفه همگانی است . علامه عارف حسین آرزو داشت که شیعیان پاکستان از لحاظ سیاسی و فکری سرآمد باشند ، انشاءالله ما پیمودن این راه شهید آن مقام را حتما کسب خواهیم کرد .در این سفر چگونگی ارتباط مردمی برای حضور حد اکثری مردمی در سالگرد شهید بحث و گفتگو شد . در پایان این دیدار علامه اعجازحسین نقوی از میهمانان تشکر و قدردانی نمود و در خصوص انتخابات و سالگرد شهید میان کارکنان تقسیم کار را انجام داد .

خبرگزاری وحدت « جهنگ » هیئتی از مسؤلین مجلس وحدت مسلمین به ریاست سید اسدعباس نقوی معاون امور سیاسی این حزب در شهر جهنگ با نامزد مستقل شیخ وقاص اکرم دیدار و گفتگو کرد و در یک کانفرانس خبری مشترک شرکت نمودند . آقای سید اسدعباس نقوی با بیان مواضع سیاسی این حزب در برابر نامزدهای تکفیری اعلام کرد که مجلس وحدت مسلمین از شیخ وقاص اکرم حمایت می کند . گفتنی است که مجلس وحدت مسلمین از متحدان انتخاباتی حزب تحریک انصاف بوده است اما باوجود این ایتلاف مجلس وحدت مسلمین در جهنگ در برابر کاندیدهای تکفیری از کاندید مستقل جناب آقای شیخ وقاص اکرم حمایت کرده است  . دراین کانفرانس خبری سید اسدعباس نقوی ، شیخ وقاص اکرم ، مسؤلین ایالتی مجلس وحدت مسلمین و شخصیت معروف سیاسی شهر جهنگ اختر شیرازی حضور داشتند .

الصفحة 1 من 378

مجلس وحدت مسلمین پاکستان

مجلس وحدت مسلمین پاکستان ایک سیاسی و مذہبی جماعت ہے جسکا اولین مقصد دین کا احیاء اور مملکت خدادادِ پاکستان کی سالمیت اور استحکام کے لیے عملی کوشش کرنا ہے، اسلامی حکومت کے قیام کے لیے عملی جدوجہد، مختلف ادیان، مذاہب و مسالک کے مابین روابط اور ہم آہنگی کا فروغ، تعلیمات ِقرآن اور محمد وآل محمدعلیہم السلام کی روشنی میں امام حسین علیہ السلام کے ذکر و افکارکا فروغ اوراس کاتحفظ اورامر با لمعروف اور نہی عن المنکرکا احیاء ہمارا نصب العین ہے 


MWM Pakistan Flag

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree