The Latest

خبرگزاری وحدت « لاهور »  کابینه شعبه بانوان مجلس وحدت مسلمین در لاهور در یک جلسه مهم گرد هم آمدند . این جلسه به ریاست دبیرکل شعبه بانوان مجلس وحدت مسلمین خانم زهرا نقوی برگزار شد . علامه مبارک علی موسوی دبیرکل مجلس وحدت مسلمین ایالت پنجاب در این جلسه گفت که اگر تشکیلات زنان مستحکم بشود هیچ کس طاقت شکست دادن آن را ندارد . در انقلاب اسلایم ایران نقش زنان روشن است . سرکار خانم زهرا نقوی با اعلام توسیع کابینه خود از خواهرانی که جدیدا به تشکیلات پیوسته اند و مسؤلیت پذیرفتند طبق قانون تحلیف گرفتند و از مسؤلیت ها آنان را آگاه ساختند . خانم تحسین شیرازی معاون اول دبیرکل شعبه بانوان ، خانم ام البنین معاون دوم دبیرکل ، خانم معصومه نقوی مسؤل شعبه تنظیم سازی ،خانم نرگس سجاد مسؤل شعبه سیاست گذاری ، خانم عظمی تقوی مسؤل نشرو اشاعت ، خانم فرحانه گل زیب مسؤل شعبه فلاح و بهبود ، خانم سیمی نقوی مسؤل روابط عمومی ، خانم انیلا کرن مسؤل شعبه مداحان ، خانم سائره ابراهیم مسؤل شعبه جوانان ، خانم سمیرا نقوی مسؤل شعبه آموزش ، خانم قرت العین مسؤل مالی ، خانم فرح دیبا مسؤل آمار ، خانم بتول نقوی مسؤل ، خانم بینا شاه مسؤل دفتر ، خانم شبانه میرانی مسؤل مجمع عزاداری ، خانم بشرای مسؤل شعبه مدارس، خانم عدیله مسؤل شعبه اطفال و خانم دکتر ردا فاطمه مسؤل امور زنان انتخاب شدند .نیز خانم گلشن زیدی مسؤل شعبه تعلیم انتخاب شد . شرکت کنندگان در پایان اجلاس پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه دادند و عزم خود را برای تلاش بی وقفه اظهار کردند در پایان خانم زهرا نقوی از همه شرکت کنندگان تقدیر وتشکر کرد .

خبرگزاری وحدت « کوئته » مراسم سالگرد شهدای در 18 ژانویه با شکوه برگزار خواهد شد ، آغا رضا سابق وزیردادگستری بلوچستان و از شخصیت های مرکزی مجلس وحدت مسلمین در بیانیه ای گفته است که 10ژانویه در تاریخ کشور بدترین روزی بود که ستمگران تاریخ جدیدی از بربریت را رقم زدند . در حادثه خیابان علمدار 86 نفر بی گناه نشانه سفاکیت ستمگران قرار گرفتند و بی جرم و خطا کشته شدند، و صدها نفر دیگر مجروح شدند ، چندین خانواده تنها نان آور خود را از دست دادند ، چقدر مادرهاعزیزان خود و فرزندان از پدران محروم شدند؟ اگرچه تروریستها بدن های شهداء را قطعه قطعه کردند اما تأثیر هر قطعه پاک این شهداء کاری کرد که هیچ قدرتی نمی توانست انجام دهد در سرتاسر جهان وجدانهای انسان ها را بیدار کرد و مجبور به خارج شدن از خانه ها کرد . مردم در حمایت شهدای مظلوم و ضدّ تروریست ها به خیابان ها ریختند و تظاهرات کردند . . وی گفته است که این خون مقدس فضای سرد را به چنان گرمایی تبدیل کرد که مردم یک هفته در خیابان های سرد کوئته سپری کردند و با همت بلند و عزم راسخ خود دولت ایالتی را مجبور به استفا کرد . اما جای تأسّف این است که تا اکنون قاتلین شهدا نه دستگیر شدند و نه به مجازات رسیدند این یک لکه ننگی بر پیشانی حکومت و نهادهای مسؤل است و این داغ بدنما هرگز پاک نخواهد شد . وی گفته است که سالگرد شهدای خیابان علمدار کوئته در تاریخ 18 ژانویه برگزار خواهد شد . برای شرکت در این مراسم شخصیت های مهم مرکزی از گوشه و کنار کشور حضور خواهند یافت . وی برای انتظامات به همه بخشهای کوئته تأکید کرده است که برای باشکوه برگزار کردن این مراسم با همه وجود کار کنند .

خبرگزاری وحدت « کوئته » آقای کربلایی رجب علی با انتشار پیام از طریق گروه رسانه ای مجلس وحدت مسلمین کوئته بیانیه بی بنیاد و زهر آلود حزب نژاد پرست را شدیدا محکوم کرده و گفته است که دین اسلام بشر را با حفظ ارزشهای فطری به بهترین راهنمایی را ارائه می دهد . حزبی که  با شعار نژاد دوستی ملّت را دچار مشکلات می کند و معلوم نیست این حزب نژاد پرست با مخالفت با اسلام ناب محمدی(ص) چه چیز را می خواهد ثابت کند ؟ آقای کربلایی رجب علی افزوده است که هیچ انسان باشعوری از تجدد و ترویج فرهنگ ملّی همآهنگ با تقاضای های دور جدید انکار نمی کند . حزبی که خودش در بیست سال گذشته در ترویج رقص و غنا پیش پیش بود وعده های مبنی بر ترویج ورزش سرابی بیش نیست . با ترویج رقص و آهنگ های مبتذل و کنسرت های موسیقی مختلط نمی توان تشخص ملّی را مسخ کرد زیرا اکثریت مردم ما متدین و دین دوست هستند و به تاریخ خود می بالد . بعد از ناکامی سیاست کوچه ها، متهم کردن سیاست بلوچستان در حد بیان روزنامه ها است ، نمایندگان فهمیده برای برقراری روابط خوب با دیگر اقوام برادر باید وارد میدان سیاست شوند .

خبرگزاری وحدت « قم المقدسه » شهید آیت الله باقر النمر رهبری بزرگ و شجاع بودند ، وی در برابر ظلم و نابرابری های اجتماعی آل سعود صدای احتجاج بلند کرد و در برابر حاکم طاغوت زمان آل سعود ، با حمایت از مستضعفان و محرومان ایستادگی کرد و کلمه حق را اظهار نمود و در این راه به شهادت رسید ، این اظهارات را معاون امور خارجه مجلس وحدت مسلمین علامه سید شفقت شیرازی در کانفرانس بین المللی افکار شهید آیت باقر النمر که در مجمع امام صادق(ع) قم برگزار شده بود ابراز نمود . آقای دکتر شفقت شیرازی گفت که شهید باقر النمر در عربستان در برابر نظام طاغوتی آل سعود در خفقان اجتماعی این کشور کلمه حق را بلند کرد . وی بدون واهمه از نظام طاغوتی آل سعود در برابر این نظام قیام کرد و بخاطر همین کار چندین بار زندان رفت اما وی از سیره آقا و مولای خود امام حسین (ع) دست برنداشت و از راه حق یک قدم عقب نشینی نکرد . شهادت در این راه را برگزید . آقای شیرازی افزود که شهید ایت الله باقرالنمر در حجاز مقدس رهبری همتای رهبران شهید جهان تشیّع مانند شهید عارف حسینی در پاکستان ، شهید عبدالعلی مزاری در افغانستان ، شهید نواب صفوی در ایران ، شهید آیت الله باقرالصدر در عراق ، شهید علامه سید عباس موسوی در لبنان و شهید سید حسن بدرالدین الحوثی در یمن بود . این شهید والا مقام از امام حسین(ع) درس گرفت و در برابر یزید زمان خویش قیام کرد و انشاءالله خون ناحق ریخته شده این شهید عزیز در سرزمین مقدس حجاز باعث خیزش انقلاب ثابت خواهد شد .

خبرگزاری وحدت « کوئته » کارکنان ، عهده داران ، فعالان و شخصیت های سیاسی و مذهبی حوزه انتخابیه 26 بلوچستان در کوئته میهمان مجلس وحدت مسلمین بودند . کاندید مجلس وحدت مسلمین وزیر دادگستری سابق بلوچستان آغا رضا در جمع میهمانان گفت که در تلاشهای آگاهانه سیاسی راز زندگی ابرومندانه نهفته است . کسب مقام سوم در انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابی 26 بلوچستان موفقیت بزرگی برای مجلس وحدت مسلمین محسوب می شود . این حزب در کشور تعامل و وحدت با همه مکاتب فکری جامعه اعتقاد دارد و یک حزب داعی عملی اتحاد مذهبی سیاسی است . اعتماد مردم حوزه 26 بر کاندید مجلس وحدت مسلمین در این انتخابات نشان دهنده بصیرت سیاسی مردم و تأیید مردمی است . بخاطر این بصیرت و بیداری سیاسی و اعتماد و همکاری به ویژه از رئیس قبایل هزاره ها آقای سردار سعادت علی خان ، شخصیت های سیاسی و مذهبی و نیز مردم ، جوانان ، زنان و ازهمه شهروندان هزاره تاون تشکر می کنیم .

خبرگزاری وحدت « کراچی » اعتصاب رانندگان سیرویسهای مدرسه ها ضربه زدن به تحصیلات دانش آموزان صورت می گیرد ، مسؤل ضرر تحصیلی دانش آموزان چه کسی است ، دولت ، قوه قضائیه یا رانندگان ؟ دولت برای حلّ این مسئله اقدامات منطقی انجام دهد ، این بیانات را علامه صادق جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین ناحیه کراچی در بیانیه خود ابراز نموده است . آقای جعفری گفته است که حکم دادگاه در مورد اخراج سیلندرهای گازی از ماشین های سیرویس دهنده مدارس اقدامی قابل تقدیر است ، این سیلندرها نقش بمب را دارند که هر لحظه امکان انفجار دارد . براثر انفجار همین سیلندرها تا اکنون در سراسر کشور عده ی زیادی از هم وطنان جان باختند . اگرچه اقدامات دولت در خصوص تفحص این سلندرها در ماشین های مدارس مشکلات فراوانی برای دانش آموزان و والدین و مسؤلین مدرسه ها ایجاد کرده است زیرا در مخالفت با تفحص پلیس رانندگان ماشین ها اعتصاب نموده اند و این کار مانع تدریسی دانش آموزان شده است . آقای جعفری گفته است که حکومت با مدّ نظرگرفتن همه جوانب این مسئله را هر چه زودتر حلّ و فصل کند .

خبرگزاری وحدت « کراچی » مأموران ترافیک هنگام خارج نمودن سیلندر های گازی از ماشین های سیرویس مدرسه ها به دانش آموزان توجه داشته باشند ، برای خارج نمودن سیلندر های گازی از ماشین ها زمانی را انتخاب کنند که دانش آموزان توی ماشین نباشند ، شکایت های رسیده حاکی است که مأموران انتظامی در حضور دانش اموزان اقدام به خارج نمودن سیلندرهای گاز از ماشین های مدرسه ای میکنند و این کار بسیار خطرناک است . از این اقدام پلیس والدین ، دانش آموزان و مسؤلین مدارس همه نگران هستند . بخاطر عملیات پلیس در صبح و هنگام تعطیل شدن مدارس دانش آموزان به دیر هنگام مدرسه می رسند و در برگشت به خانه ها نیز همین وضعیت را دارند که این عمل باعث نگرانی والدین و مسؤلین مدرسه ها می شود .حکومت و رئیس پلیس سند فوری حکم عدم خارج ساختن سیلندر های گازی در زمان حضور دانش آموزان در ماشین را صادر کند بلکه در غیر زمان حضور دانش آموزان این کار صورت گیرد .  از سوی دیوان عالی کشور سیلندر های گازی در ماشین های سیرویس دهند ه مدارس ممنوع شده است .  در پی حکم دیوان عالی کشور در سراسر کشور پلیس تفحص در ماشین ها را آغاز کرده است .

خبرگزاری وحدت « کراچی » هیئتی از مجلس وحدت مسلمین کراچی به رهبری معاون سیاسی ایالت سند این حزب آقای علی حسین نقوی با رئیس پلیس منطقه شرقی شهر کراچی دیدار کرد . وفد در این دیدار در خصوص امنیت شهر کراچی با رئیس پلیس منطقه شرقی گفتگو نمود و در خصوص قتل های اخیر اظهار نگرانی نمود  . علامه صادق جعفری ، علامه علی انور جعفری ، و میرتقی ظفر در این دیدار حضور داشتند .مسؤلین مجلس وحدت مسلمین گفتند بعضی از عناصر سازشکار بار دیگردرپی نا امن کردن شهر قائد هستند . حمله به دفتر پلیس و قتل علی رضا عابدی و فداحسین بخشی از نقشه همین عناصر سازشکار است .مسؤلین مجلس وحدت مسلمین در مورد امنیت مساجد ، حسینیه ها و علماء و شخصیت های فرهنگی از خدشات خویش رئیس پلیس منطقه را آگاه نمود و خواستار تأمین امنیت همه جانبه آنان شدند .

خبرگزاری وحدت « اسلام آباد » علامه ناصرعباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین با اراکین نو منتخب باشگاه ملّی مطبوعات دیدار کردند و هنگام حضور در باشگاه ملّی مطبوعات به رئیس جدید این باشگاه آقای شکیل قرار و نائب رئیس خانم سعدیه کمال گلدسته تقدیم نموده و به اعضای جدید بمناسبت پیروزی در انتخابات این باشگاه تبریک گفتند . در این دیدار اعضای جدید باشگاه و معاون مطبوعاتی مجلس وحدت مسلمین سید حسنین زیدی نیز حضور داشتند .

خبرگزاری وحدت « شکارپور » اجلاس کمیته بازماندگان شهدای شکارپور به ریاست دبیرکل مجلس وحدت مسلمین ایالت سند علامه مقصود دومکی در مدرسه علمیه جوادیه لکهی برگزار شد . دراین اجلاس وضعیت شهر شکارپور، امنیت شهر و درخصوص برگزاری سالگرد شهدای شکارپور مورد بحث قرار گرفت . چهارمین سالگرد شهدای شکارپور در سی ژانویه برگزار خواهد شد و در این مراسم علماء و بزرگان ملّت شرکت خواهند کرد . علامه مقصود علی دومکی گفت که وعده های که به بازماندگان شهداء داده بودند وفا نشد . با گذشت بیش از چهار سال از سانحه شکارپور تروریست ها ازادانه می گردند . در ماه گذشته قتل یک نفر توسط تروریست معروف حفیط بروهی برناکامی پلیس شکارپور مهر تأیید گذاشته است . رئیس پلیس ناکارآمد فعلی شکارپور در اداء وظیفه منصبی خود ناکام مانده است ، امنیت مراکز شعیه نیز غیر اطمینان بخش است ، وکیل  پرونده 72 شهید مأمور همراه امنیتی ندارد .  رئیس پلیس فعلی با بازپس گیری مأموران امنیتی از مراکز شیعه این مراکز را نا امن کرده است . برج شهدا در چهار راه شهدا نیز تا اکنون تأسیس نشده است . اگر حکومت مسایل را حلّ نکند بازماندگان شهداء فراخوان احتجاج خواهد داد .

الصفحة 1 من 401

مجلس وحدت مسلمین پاکستان

مجلس وحدت مسلمین پاکستان ایک سیاسی و مذہبی جماعت ہے جسکا اولین مقصد دین کا احیاء اور مملکت خدادادِ پاکستان کی سالمیت اور استحکام کے لیے عملی کوشش کرنا ہے، اسلامی حکومت کے قیام کے لیے عملی جدوجہد، مختلف ادیان، مذاہب و مسالک کے مابین روابط اور ہم آہنگی کا فروغ، تعلیمات ِقرآن اور محمد وآل محمدعلیہم السلام کی روشنی میں امام حسین علیہ السلام کے ذکر و افکارکا فروغ اوراس کاتحفظ اورامر با لمعروف اور نہی عن المنکرکا احیاء ہمارا نصب العین ہے 


MWM Pakistan Flag

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree